Hepimizin dileklerinden biridir, huzur… “Huzurlu, sağlıklı, mutlu nice yıllara” her yılbaşında ya da yeni yaş dileklerinde söylenir.. Gün, koskoca 24 saat, (ey sen nelere kadirsin 🙂 ) özellikle biz kadınlara ne stresler, üzüntüler, mutluluklar, sevinçler, kızgınlıklar, kırgınlıklar yaşatıyor :/ İş yerimizde, trafikte yeri geliyo minik birer stres topu, sinir küpü haline dönüşebiliyoruz..

huzur burcu ozcan chihuahua_mira chihuahua mira prada baroque barok gozluk sunglasses 2

Peki eve geldiğinizde tüm bunlardan arınmak için, herşeyi kapının önünde bırakıp, iç huzurunuzu dengelemek için, belki de evde bekleyen eşinize olumsuzluklardan kaynaklı davranışları yansıtmamak için ne yapıyorsunuz?? Sıcak bi duş? Evin en sevdiğiniz köşesinde yanan güzel kokulu mumlarla bir seans? Direk uyumak? TV izlemek? -ki yapılan araştırmalarda aslında ruhumuzu daha çok yorduğu tespit edilmişken- Belki de hiçbiri, evinizdeki bir evcil hayvanın ve mis gibi kokan çiçeklerin yerini tutamaz.. İkisine de bakıp, özen gösterip büyütüyorsunuz.. Çiçek açarak, belki meyve vererek sizi taçlandırırken, evcil hayvanınız da mutluluk gösterileri yapıyor.. Yeşil rengi evinizden eksik etmeyin çünkü onun verdiği huzur da cabası.. Feng Shui felsefesinden ilham alın TIK TIK..

huzur burcu ozcan chihuahua_mira chihuahua mira prada baroque barok gozluk sunglasses

Mira’nın bana sokulup uyuması, benden güven alması bunlar çok özel ve huzurlu hissettiriyor..

huzur burcu ozcan chihuahua_mira chihuahua mira prada baroque barok gozluk sunglasses 4

1556320_800197006716389_1878153337161438826_o

Peki, siz de hayatınıza minik artılar katmak istemez misiniz? En azından güzel çiçeklerden başlayın 🙂

Huzur dolu haftasonları :*

huzur burcu ozcan chihuahua_mira chihuahua mira prada baroque barok gozluk sunglasses 7

Sevgiyle kalın, Burcu Özcan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>