Çizgili üst, alt her türlü ürün bulmanız mümkün bu sezonda.. Aslında vazgeçemediğim bir klasiktir benim beyaz üzerine mavi çizgili swearshirt ler. (Bodrum, deniz, tekne, marina dedin mi bu tarz akla gelir.) Biraz da gömlek yatırımı yapmak istedim 🙂 Bi sonraki postum da çizgili olabilir 🙂 Bu ara sık giyiyorum çünküü havalar ısındıııı..

Bol bol, dökümlü duran tshirt gömlek vs giymeyi pek severim. Basic tshirt lerimi large beden alırım, gömleklerin duruşuna göre medium large değişir bedenleri.. Tabii ki bazen de tam oturanları tercih edebilirim.. Dedim ya duruşuna bağlı 😛  Ayıptır söylemesi omuzlarım geniş olduğu için  😛 bazen de bedeni olanın omuz kısımları dar geliyo  bu yüzden omzu oturtmak isterken mecbur büyük bedenlere kayıyorum 🙂 Özellikle Lacoste’un gömleklerine bu anlamda gıcığımdır.

cizgili_modasi_burcu_ozcan_chihuahua_mira_zara_gomlek-cizgiligomlek

Ben de bu  çizgili gömleği Zara dan aldım. (SS15) sanırım large beden aldım 🙂 small u olmadıgından değil de büyük bedeninin dökümlü duruşunu çok sevdiğimden.. Minicik şortlarla giydiğimde şortun minikliğini kapatıcak bi büyüklükte olması fikri de ayrıca güzel.. Yazın plajda pareo dan çok daha havalı ve seksi durabilir.. (Öyle bi çaba içinde olmasanız da.. )  Pijamayı sokağa taşıdılar bi ara o da modaydı hala moda mı bilmiyorum da bu gömleğin öyle bi duruşu da var 🙂 Kısacası bu bahar, yaz bol bol kombinlenecek kendisi <3cizgili-modasi-burcu-ozcan-chihuahua-mira-zara-gomlek-bugun-ne-giysem (6) cizgili-modasi-burcu-ozcan-chihuahua-mira-zara-gomlek-bugun-ne-giysem (7) cizgili-modasi-burcu-ozcan-chihuahua-mira-zara-gomlek-bugun-ne-giysem (8)cizgili-modasi-burcu-ozcan-chihuahua-mira-zara-gomlek-bugun-ne-giysem (5)