Siyaha takık biri olarak renkli giyinmeye başladım belki sarı saçın verdiği enerjidendir 🙂 bilinmez.. Ama yine de dolabıma baktığımda, renkleri kategorize etsem herhalde yine ilk sırayı siyahlar sonra beyazlar vee ikisinin karışımı griler alır. Gri kıyafetlerim o kadar fazla ki.. Bir kazak beğensem en çok koyu grisini beğeniyorum, tshirt de biraz daha açığını vs.  Bu rengin farklı bi sempatisi var bende sanırım.. Basic i daha basic gösteren bir renk. Başka nasıl anlatsam.. Sanki Cihangir gibi 😛 Böyle sofistike, entelektüel  havası var gibi.. Çoğu kişiye hissettirdiği karamsar, bunalımlı, hüzünlü duruşuna rağmen üstelik.. Ama bu tamamen bana verdiği his.

grinin elli tonu burcu ozcan chihuahua mira fifty shades of grey yenikoy (1)

Bu kazağı Yargıcı‘dan geçen sezon almıştım.. İçimde gömlek yok. Yaka detayı kazağa düğmeli, sıkıldığımda ya da sade kullanmak istediğimde çıkarıveriyorum. Yaka ile beraber kullanıldığında anında görüntünüzü business yapıyor sanki kravat gibi 😛 Pantolonumu da geçen sezon almıştım ama bu sene de Flare model pantolon yani İspanyol paça modası tam gaz devam ediyor..Her marka çalışmış hemen hemen ve renk renk.. Ben bu pantolonların duruşunu çok seviyorum. Rahat, iş kadını havasında ama bir yandan da hanım hanımcık 🙂 Tercih sizin.. Bacak boyunuzu uzatın kızlar..

grinin elli tonu burcu ozcan chihuahua mira fifty shades of grey yenikoy (3)

Mira’nın üzerindeki ise, kulaklarım üşümesin diye H&M den aldığım örgü saç bandı, dolayıp ona giydirdim.. Renk uyumumuz harika oldu <3

grinin elli tonu burcu ozcan chihuahua mira fifty shades of grey yenikoy (12)

grinin elli tonu burcu ozcan chihuahua mira fifty shades of grey yenikoy (14)

grinin elli tonu burcu ozcan chihuahua mira fifty shades of grey yenikoy (16)

Başlığa aldanıp, Grinin Elli Tonu filmiyle alakalı bişiler okuyacağınızı sandınız belki sizi hayal kırıklığına uğrattıysam üzgünüm 🙂 Dolabım grinin elli tonu oldu ondan..

grinin elli tonu burcu ozcan chihuahua mira fifty shades of grey yenikoy (10) grinin elli tonu burcu ozcan chihuahua mira fifty shades of grey yenikoy (11)