Hayalim üç kelimeee o da şöyle: Deniz, kum, güneş 😛 ve Mira olunca tadından yenmiyor tabii..

18 yılı Bodrum’da geçirdikten sonra Ankara’da devam eden eğitim hayatından sonra İstanbul’a geldim.. Hayat hikayemi anlatmicam tabii 🙂 ama insan bazen değerini bilmeden yaşıyo, belki de anı yaşamayı beceremediğimizden.. Üzerinden zaman geçtikten sonra aaa aslında şöyle güzelmiş böyle güzelmiş kıymetini bilememişim söylemleri takip ediyor.. Belki farkındalıktan belki yaşla beraber gelen olgunluktan ya da kısa zamanlı ziyaretlerimden olsa gerek Bodrum’a gittiğim ilk saniyeden itibaren her anını doya doya, mis gibi sabahları içime çekerek yaşamaya çalışıyorum.. Kahvaltıda dalından kopmuş biberi ısırmadan önce kokluyorum.. Sanki böyle yapınca hafızamda ki çekmecelere daha rahat ve uzun ömürlü yerleşiyorlarmış gibi geliyo.. Malum koku hafızası diye bi gerçek var 🙂 <3

deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (1)

deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (15) deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (12)

“Annee denize girebilir miyizzzz?”soruları karşısında bunalan ve hastalanmamızdan korkan anneciğimin her yaz başında tekrarladığı “Haziran bir denize gir” lafından sonra 1 Haziran sabırsızlıkla beklenirdi.. Artık izin almaya gerek yoktu o günden sonra.. Gerisi kendi kararımızdı.. Deniz hep önümüzdeydi.. İster girerdik, ister girmez. Hatta deniz dalgalıysa hava rüzgarlıysa girmezdik illa sütliman olucak.. Ama gelen tatilciler rüzgarlı, dalgalı dinlemezdi.. Çünkü sadece 1 haftalığına geliyolardı.. Ne büyük lüksmüş.. Şimdi şimdi anlıyorum.. Keşke yine böyle bi lüksüm olsa. Artık ben de tatilciler gibiyim 🙂  Bu son Bodrum’a gidişim de daha annemler denize girmemişti.. Biz Mira’yla sezonu açtık tabi 🙂 Sabahları erkenden kalktık, kimsecikler yokken denize girdik.. Hava da bozmadan (aklınızda olsun sabahları sütliman olan deniz öğleye doğru dalgalanır Yalıkavak’ta) Normalde böyle şeyler yapıyomuydum tabii ki hayır 🙂 Ama bundan sonra böyle..

deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (16) deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (7) deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (8) deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (9)deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (18)

Deniz, kum, güneş.. insana terapi gibi gelen en güzel şey.. Hadi ayaklarımızı suya sokalım kötü enerjimizi alsın, kumsala uzanıp kitabımızı okuyalım arada uyuyup uyanalım, rüzgar hafifçe essin azıcık üşütsün ama güneş de sıcacık yapsın bi yandan..

deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (6) deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (10) deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (5) deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (4) deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (3) deniz,kum,gunes,burcu,ozcan,chihuahua_mira,illesteva,sunglasses (2)

Tatil seni seviyoruz..

Sevgiler Burcu Özcan